Художественное отделение

 1. Скільки років триває навчання на художньому відділенні школи?
  Навчання на художньому відділенні школи триває 8 років. 1-6 класи — базове навчання, 7 та 8 — класи профільної орієнтації.
  Навчання відбувається за типовими навчальними планами для художніх відділень шкіл мистецтв.

 2. З якого віку приймають дітей на художнє відділення?
  В підготовчі класи - з 6 років, у перший клас - у віці 7-8 років.

 3. На підставі чого зараховують на художнє відділення?
  Зарахування проводиться на конкурсній основі за результатами складених іспитів та набраних абітурієнтом балів. 1 класи формуються з учнів, які пройшли підготовку в “0” класі та успішно склали річний іспит та абітурієнтів, що продемонстрували гарний рівень на вступному іспиті.
  Добір в 2-7 класи — на конкурсній основі за наявності вільних місць у класах на початок навчального року.

 4. Коли будуть проходити вступні іспити?
  Вступні іспити на художньому відділенні у 2014 році будуть проходити 27-28 серпня. Час проведення буде уточнюватися на початку серпня.

 5. Чи може вступити до школи дитина 9-15 років?
  Так. На підставі складених іспитів, за умови достатнього рівня підготовки, який тотожній віковій категорії абітурієнта та за умови наявності вільних місць.

 6. Який графік занять на художньому відділенні?
  Учень у навчальному процесі може бути зайнятий від 2 до 5 днів.
  Мінімальна кількість уроків на тиждень — чотири (в “0” та “1” класах.). Ця кількість годин збільшується з кожним роком навчання та коректується розкладом викладача. Заняття проходять після шкільних уроків та розпочинаються не раніше 14.00. Можуть відбуватися в суботу або неділю.

 7. Яка вартість навчання на художньому відділенні?
  Вартість навчання встановлюється на 1 вересня нового навчального року органами місцевого врядування. У 2013-2014 році для бюджетної форми навчання вона склала 180,00грн. на місяць. Вартість навчання у підготовчих групах, що працюють на засадах самоокупності,у 2013-2014 навчальному році - 280,00грн. на місяць.

 8. Чи може дитина займатися виключно скульптурою?
  Ні. Скульптура є одним з основних предметів загально - навчального процесу. За навчальними планами вивчення цього предмету починається з 2 класу.

 9. Чи можуть скористатися пільгами з оплати за навчання діти з багатодітних сімей, діти — інваліди, діти з малозабезпечених сімей тощо?
  Так. Згідно законодавству України та на підставі наданих документів, перелік яких можна подивитися на інформаційній дошці школи.
  Документи поновлюються на кожне 1 вересня нового навчального року.

 10. Чи можуть навчатися у школі діти старші за 16 років.
  Можуть, тільки на засадах самоокупності. Формування ціни за навчання складається окремо для кожного учня, з урахуванням кількості уроків та форми їх проведення (колективна або індивідуальна).


 

Заступник директора школи                                       Галина Борисівна Андреєва


 

Posted by GB Tuesday, April 22, 2014 1:28:00 PM Categories: Объявления
Rate this Content 0 Votes

Comments

Comments are closed on this post.