Художественное отделение

ТРАДИЦІЇ / ЗДОБУТКИ

МАСШТАБНІ ВИСТАВКИ художнього відділення на кращих мистецьких майданчиках столиці:

Міжнародний виставковий конгрес-центр Український Дім, Конституційний суд  України , Палац Україна, Національний музей літератури Тараса Шевченка, Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського, мистець кий центр «Шоколадний будинок», Національний заповідник  «Софія Київська», Національний музей літератури України та ін.

МІЖНАРОДНІ ПРОЕКТИ художнього відділення:

“Дитячий погляд крізь століття”. Представництво України в ООН (Нью-Йорк),  “Мистецтво без кордонів” (Польща),  “Діти за мир” (Ізраїль), “Київ — місто єднання” та ін..

ПЕРЕМОГИ та здобуття головних відзнак Міжнародних конкурсів:

«Малий Бітольський монмартр» (Македонія), «Бієнале уяви» (Словакія), Міжнародний конкурс в Лідіце (Чехія),«Золотий мольберт» , «Срібний дзвін» та ін..

Всеукраїнських конкурсах «Нові імена України», «Арт –Преміум», «Об’єднаємося ж, брати мої», присвячений Шевченківським дням, «На крилах весни», «Різдвяні мініатюри», «Мистецька палітра Києва» та ін..

Найкращі з учнів щорічно стають стипендіатами Київського міського голови.

СТАЛИЙ КОНТИНГЕНТ УЧНІВ, яким ми пишаємось.

ПРОФЕСІЙНА ОРІЄНТОВАНІСТЬ ВИПУСКНИКІВ.

Великий відсоток випускників  вступає до профільних мистецьких закладів країни та Європи, серед яких:мистецькі вузи Польщі та Чехії, Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури ,Київський державний інститут декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука, Київський національний університет технологій та дизайну,Київський національний університет будівництва і архітектури та ін..

ПРИЄМСТВЕННІСТЬ.

По закінченню навчання випускники повертаються до нас  вже викладачами.

СТРУКТУРА НАВЧАННЯ

Підготовчий клас+8 класів

6 класів є базовими, по завершенню яких учень має право отримати свідоцтво про закінчення школи;7-8 рік навчання - класи професійної орієнтації.

У підготовчий  клас художнього відділення зараховуються діти 6-7 років, у перші класи – діти7-8 років.

Навчання здійснюється за типовими навчальними планами для художніх відділень шкіл мистецтв та передбачає вивчення  рисунку, живопису, композиції, скульптури, історії мистецтв.

Рисунок  є базовим для усіх видів образотворчого мистецтва. Виконуючи завдання з натури, учні пізнають закони перспективи, формоутворення та світло тіні, а в роботах на уяву розвивають образне мислення.

Уроки з живопису знайомлять з поняттям гами, контрасту, кольорового нюансу, кольорової гармонії.

Надбаний досвід та навички учні реалізують у предметі композиція. Учням надається можливість спробувати свої сили в різноманітних живописних та графічних техніках. Велике значення приділяється роботі у матеріалі, яка привчає учнів до образно-стильової інтерпретації реальності, до композиційного мислення.

Навчання ведеться з урахуванням вікових та психологічних особливостей дітей за авторською програмою, створеною викладачами відділення , яка передбачає  знайомство з різноманітними техніками (батик, левкас, розпис на склі, витинанка, гратаж, кераміка та ін..).

Учнів 7-8 класів  мають унікальну можливість - отримати  знання з графічного дизайну та поглибити свої знання з рисунку та живопису. Квінтесенцією отриманих навичок є дипломна робота.

Наше педагогічне завдання – не тільки  навчити дитину новим прийомам та манерам виконання, а й викликати емоційне захоплення від процесу роботи. Враховуючи здобутки викладачів та учнів відділення – нам це  вдається!

ВСТУПНІ ІСПИТИ

Призначаються на останній тиждень серпня.

Прийом документів з 10 червня по 20 серпня (Заява,копія свідоцтва, довідка про стан здоров’я).

З вимогами та критеріями оцінювання абітурієнти можуть ознайомитися при поданні документів.