Художественное отделение

Перемога у Всеукраїнському конкурсі Різдвяні мініатюри» 

 16 грудня на базі нашої школи пройшов перший Всеукраїнський конкурс «Різдвяні мініатюри».

... далее
 
Posted by GB Thursday, December 18, 2014 9:04:00 AM Categories: Конкурсы

Як ми у Лаврі малювали 

Як ми у Лаврі малювали

18 - 21 жовтня 2012 року у Києві в Музеї книги і друкарства України відбувся фестиваль української дитячої книги«Азбукове Королівство Магів і Янголів».

Презентацію Фестивалю «Юні таланти під покровом короля Данила» - почесного партнеру музейного фестивалю та проведення художньої акція від Міжнародного конкурсу дитячого пленерного малюнка "Золотий мольберт", яка відзначилася написанням картини «Азбукове Королівство Магів і Янголів», було довірено нашій школі. І зовсім не випадково — вихованці Діденко Олександри Вікторівни неодноразово ставали лауреатами конкурсу, завойовували Золоті медалі, а Ксюша Степась цьогоріч стала володарем Золотого мольберта- найвищої відзнаки конкурсу.

За чотири години роботи ми створили ось таку красу. На рівних працювали як малі так і старшенькі. Задоволення від процесу та кінцевого результату не зіпсували ні брудні руки та обличчя, ні навіть зіпсований одяг.

 

 

... далее
 
Posted by Admin Wednesday, December 5, 2012 10:32:00 PM Categories: Конкурсы

Я малюю Євро - 2012 

Ученики нашей школы еще весной, в конце прошлого учебного года, рисовали работы для конкурса, посвященного Евро - 2012!

 

... далее
 
Posted by Admin Friday, August 17, 2012 10:55:00 PM Categories: Выставки Конкурсы

Пишаємося та вітаємо з перемогою! 

 Приємний подарунок до Дня художника підготували своїм викладачам Нікітіна Анна ( викладач Діденко О.В.) та Щербань Валентин ( викладач Іватьо О.В.), здобувши Перше та Третє місце в конкурсі  «Краса Києва старовинного та сучасного»( з нагоди святкування 110 – річчя «Шоколадного будинка»).

 

... далее
 
Posted by Admin Monday, October 10, 2011 6:12:00 PM Categories: Выставки Конкурсы Поздравления

День народження з Комсомолкою 

 Ми продовжуємо тримати руку на пульсі подій, які можуть бути цікаві та корисні учням. Дізнавшись про акцію «День народження з Комсомолкою», вирішили долучитися й самі. І ось вже  знайомі обличчя в Національному музеї та інтерв’ю з мамами учнів на шпальтах «Комсомолки». 

... далее
 
Posted by Admin Monday, October 10, 2011 6:08:00 PM Categories: Выставки Конкурсы
Page 1 of 2 1 2 > >>